Nasz Patron

Orzechowski prawnikkw

Uniwersytet Wrocławski

logo white

Znalezione obrazy dla zapytania wydział prawa administracji i Ekonomii uwr

Multiwyszukiwarka Summon

Umożliwia przeszukiwane zróżnicowanych zasobów informacyjnych m.in. katalogu książek BUWr, Bibliotekę Cyfrową Uniwersytetu Wrocławskiego, wszystkie subskrybowane przez BUWr źródła elektroniczne (EBSCO , JSTOR etc.) oraz część zagranicznych baz danych Wydziału (Taylor & Francis Criminology & Law Collection,  HeinOnline Core Collection (Standard), Cambridge Journals Online HSS Collection - JUSTICE).

EBSCO - e-Books

EBSCO oferuje ponad 700.000 książek elektronicznych i ponad 33.000 książek audio wiodących wydawców z całego świata.

W naszej ofercie znajdą Państwo książki ze wszystkich dziedzin z nauk ścisłych, technicznych, medycznych, społecznych, humanistycznych i ekonomicznych. Nie stosujemy minimalnych limitów wielkości zamówienia. Mogą Państwo zamówić zarówno pojedyncze książki jak i całe kolekcje. Już następnego dnia od złożenia zamówienia książki są dostępne na platformie EBSCOhost. Nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z platformy. U nas płacą Państwo tylko za zamówione książki.

Mogą Państwo się zapoznać z naszą ofertą poprzez księgarnię internetową ECM. Dostęp do ECM jest bezpłatny, a dane do logowania może otrzymać każdy pracownik naukowy Państwa uczelni lub pracownik biblioteki.

Aby otrzymać dane do logowania, prosimy przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje imię i nazwisko, stanowisko i nazwę instytucji.