Zapisy do Biblioteki

Studenci I roku wszystkich kierunków WydziaÅ‚u Prawa, Administracji i Ekonomii  UWr. aktywujÄ… konto biblioteczne wyÅ‚Ä…cznie w Bibliotece WydziaÅ‚owej ul. Uniwersytecka 7/10, bud. D, III piÄ™tro, po uprzednim wysÅ‚aniu formularza zapisu nr 1 ze strony Biblioteki Uniwersyteckiej:
W wypożyczalni przy zapisie należy mieć legitymacjÄ™ studenckÄ… i dowód osobisty, podczas zapisu odbiera siÄ™ od pracownika Biblioteki kartÄ™ zobowiÄ…zaÅ„ studenta. Po dokonaniu formalnoÅ›ci  zostanie  aktywowane konto biblioteczne jednoczeÅ›nie w Bibliotece WydziaÅ‚owej i Bibliotece Uniwersyteckiej.
Informacja ta dotyczy również studentów WydziaÅ‚u innych roczników, którzy nie posiadajÄ… karty zobowiÄ…zaÅ„.

Studenci posiadajÄ…cy kartÄ™ zobowiÄ…zaÅ„ mogÄ… aktywować konto w Bibliotece WydziaÅ‚owej lub Bibliotece Uniwersyteckiej.

Karta zobowiÄ…zaÅ„ bibliotecznych studenta-duplikat, znajdujÄ…ca siÄ™ na stronie internetowej w dokumentach do pobrania - sÅ‚uży wyÅ‚Ä…cznie studentom koÅ„czÄ…cym studia, którzy nie posiadajÄ… karty zobowiÄ…zaÅ„.