Nowa usługa proxy Biblioteki Uniwersyteckiej

Szanowni Państwo,
Biblioteka Uniwersytecka zaplanowała wprowadzenie nowego oprogramowania obsługującego serwer pośredniczący "proxy". W związku z tym wszystkie dotychczas używane konta proxy zostaną zablokowane w dniu 15 października 2019 r. Od tego dnia wszyscy uprawnieni będą mogli wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie:

Jednocześnie przypominamy, że prawo dostępu spoza sieci do licencjonowanych zasobów elektronicznych mają wyłącznie pracownicy i słuchacze studiów doktoranckich Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studenci Uniwersytetu Wrocławskiego ze stwierdzoną niepełnosprawnością.