Uniwersytet Wrocławski

logo white

Nasz Patron

profesor 029

Znalezione obrazy dla zapytania wydział prawa administracji i Ekonomii uwr

LEX - dostęp do bazy przez licencje imienne

Szanowni Państwo,

w tym szczególnym czasie wychodząc naprzeciw potrzebom Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, które wynikają ze zmian zasad funkcjonowania uczelni oraz konieczności wprowadzenia pracy i kształcenia zdalnego, firma Wolters Kluwer Polska do 30 czerwca 2020 r. umożliwia pracownikom naukowym, doktorantom i studentom bezpłatny dostęp imienny do Systemu Informacji Prawnej LEX.

 

Oznacza to, że użytkownicy mogą nadal korzystać z dostępu po numerze IP uczelni przez serwer Proxy lub w przypadku braku łączności z serwerem, mogą skorzystać z licencji imiennych, a autoryzacja w SIP LEX będzie wymagała podania indywidualnego loginu i hasła. Dzięki temu nie będzie ryzyka braku dostępu do zasobów LEX.

W przypadku utrzymania stanu zagrożenia epidemicznego przewidziana jest możliwość wydłużenia takiej formuły dostępu na kolejny okres.

Mamy nadzieję, że ta zmiana ułatwi Państwu pracę zdalną. Jednocześnie zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniach z obsługi produktu, które  pomogą w biegłym i efektywnym posługiwaniu się systemem LEX: www.szkolenia.wolterskluwer.pl

Przypominamy także, że Wolters Kluwer ma inne narzędzia, które pozwalają zachować płynność, a być może i zwiększyć efektywność procesu edukacji w nowych, wymagających warunkach. Dla studentów wydziałów prawa i administracji stworzono LEXOTEKĘ, która  zapewnia łatwy i natychmiastowy dostęp do ponad 110 najważniejszych podręczników akademickich z odnośnikami do zawsze aktualnych aktów prawnych.:www.lexoteka.pl

Zakup indywidualny.

W celu skorzystania z wyżej opisanej oferty prosimy o kontakt z przedstawicielem: Katarzyna Błaszczyk 

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.