wpae LOgo

profesor 029

harmonogram

Maksymalna liczba osób przebywających w Czytelni Głównej - 80 osób, w Czytelni Komputerowej - 13
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc Czytelnia czynna wyłącznie dla pracowników naukowych, doktorantów, studentów, uczestników studiów podyplomowych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii oraz osób, które posiadają ważną (wykupioną) kartę do czytelni.
Nie wydajemy nowych kart bibliotecznych do odwołania.
Na odwiedziny w Czytelni obowiązują zapisy - każdorazowo dzień i godzinę przyjścia i wyjścia z Czytelni należy wcześniej ustalić poprzez:
kontakt telefoniczny: 71/375 20 50 (w godzinach otwarcia Czytelni Głównej) oraz 71/375 20 51 (w godzinach otwarcia Czytelni Komputerowej)

Jednocześnie informujemy, że nadal prowadzimy usługę skanowania fragmentów materiałów bibliotecznych dostępnych w BWPAE (https://prawo.uni.wroc.pl/node/45009