Zapisy do Biblioteki

Studenci I roku wszystkich kierunków Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii  UWr. aktywują konto biblioteczne wyłącznie w Bibliotece Wydziałowej ul. Uniwersytecka 7/10, bud. D, III piętro, po uprzednim wysłaniu formularza zapisu nr 1 ze strony Biblioteki Uniwersyteckiej:
W wypożyczalni przy zapisie należy mieć legitymację studencką i dowód osobisty, podczas zapisu odbiera się od pracownika Biblioteki kartę zobowiązań studenta. Po dokonaniu formalności  zostanie  aktywowane konto biblioteczne jednocześnie w Bibliotece Wydziałowej i Bibliotece Uniwersyteckiej.
Informacja ta dotyczy również studentów Wydziału innych roczników, którzy nie posiadają karty zobowiązań.

Studenci posiadający kartę zobowiązań mogą aktywować konto w Bibliotece Wydziałowej lub Bibliotece Uniwersyteckiej.

Karta zobowiązań bibliotecznych studenta-duplikat, znajdująca się na stronie internetowej w dokumentach do pobrania - służy wyłącznie studentom kończącym studia, którzy nie posiadają karty zobowiązań.