ZASADY PROLONGOWANIA KART BIBLIOTECZNYCH LUB AKTYWOWANYCH KONT BIBLIOTECZNYCH

Karta biblioteczna lub aktywowane konto biblioteczne upoważniajÄ…ce do wypożyczania książek ważne sÄ… przez okres bieżącego roku akademickiego (tracÄ… one ważność z dniem 1 października danego roku).

Karta biblioteczna lub aktywowane konto biblioteczne sÄ… prolongowane na rok akad. 2013/2014 w Wypożyczalni Miejscowej Biblioteki Uniwersyteckiej we WrocÅ‚awiu przy ul. K. Szajnochy 7/9, I piÄ™tro, p. 14 lub w Bibliotece WydziaÅ‚u Prawa, Administracji i Ekonomii (budynek D, s. 306);  po dokonaniu rozliczenia wypożyczeÅ„ z ubiegÅ‚ego roku akad. oraz po okazaniu nastÄ™pujÄ…cych dokumentów:

1.        Studenci wszystkich rodzajów studiów UWr. - indeksu z wpisem na bieżący rok akad. 2013/2014 lub legitymacji studenckiej ważnej na bieżący semestr, tj. do 31 marca 2014 r;

2.        Pracownicy UWr. -  dokumentu tożsamoÅ›ci i zaÅ›wiadczenia o zatrudnieniu, o ile nie figurujÄ… w bazie pracowników UWr.